Hedik.Org internet üzerinden yayın gerçekleştiren Malatya odaklı sanal bir içerik platformudur.
 
Hedik.Org hiçbir siyasi kimlik, politik duruş veya ideolojik zeminde yer almaz, taraf olmaz. Ortak paydası Malatya olan değerleri kayıt altına alır ve internet üzerinden ziyaretçisinin istifadesine sunar. 
 
Hedik.Org, yayınlarında insan onurunu yaralayıcı bir içeriğe yer vermeyeceği gibi, karalayıcı, hedef gösterici, ayrıştırma, inanç ve değerlere zarar verici içeriklerin yayımında ya üslup bakımından en uygun form ile yayınlanması ya da topyekun yayınlanmaması prensibini dikkate alır.
 
Hedik.Org; insan haklarını dikkate almayan, bireyin onurunu zedeleyen, çocukların ruh ve beden sağlığına zararlı, terörizmi öven veya destekleyen, militarist düşünceleri yayan, İslam dinine alenen veya dolaylı olarak saldıran, Peygamberlere saygısızlık içeren herhangi bir yayın veya faaliyette bulunmaz.
 
Hedik.Org içerisinde yer alan sosyal medya tabanlı yorum alanlarında yapılan tüm yorumların sorumluluğu yorum yapan kişilere aittir ve Hedik.Org bu yorumların içeriğinden, şeklinden veya amacından sorumlu tutulamaz. Yorumların tüm yasal sonuçları yorum yapan kullanıcıyı bağlamaktadır. 
 
Gizlilik Politikası / Privacy Policy
 
© Copyrigth 2018 Hedik.Org tüm hakları saklıdır. Site içersinde yer alan haber, resim, bilgi, soru-cevap gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları yine yayın içerisinde belirlenen hak sahiplerine aittir. Hedik.Org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
 
Site içersinde yer alan gerek Hedik.Org'a gerekse hak sahiplerine ait olan tüm içerikler yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. 
 
YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
 
Beework Bilişim Arge Medya Reklam Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. şirketine ait olan hedik.org 'un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@hedik.org üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.